Proszę o kontakt remonty mieszkań wrocław

Data publikacji: Październik 28, 2018
  • Miejsce: wrocław, dolnyśląsk

Milo jest być firmą świadczącą usługi remontowe wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się tym od 2000 roku i zdobyliśmy wiedzę, która pozwalającą nam realizować każde nawet nietypowe zlecenie w sposób kompleksowy i profesjonalnie. Aby zachować wysoką jakość i standard usługi, na równi z jakością prac, dbamy o dobrą komunikację z inwestorem, pomagamy w podejmowaniu trudnych decyzji. Rozumiemy, że aby dobrze funkcjonować na rynku potrzebna jest zwykła uczciwość.
Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od prac remontowych, instalacyjnych, aż po dekoracyjne malowanie czy montaż mebli. Lubimy wszelkie prace nietypowe – znajdujemy przyjemność w poszukiwaniu nowych, ciekawych rozwiązań. O świetnym efekcie wizualnym, nie zawsze decyduje użycie drogich materiałów. Często wystarczy dobry pomysł, odpowiednie zestawienie elementów – my to wiemy!

UWAGA! Nie tolerujemy bylejakości, nigdy nie używamy zastępczych materiałów czy skrótów technologicznych. Nawet przy niewielkim budżecie.

Doradzamy w doborze materiałów, a także w zakresie rozwiązań technicznych, zapewniamy transport. Rozumiemy, że inwestor pragnie czuć się bezpieczny, dlatego przy współpracy posługujemy się umową, zawierającą gwarancję wykonawczą oraz termin zakończenia prac. W trakcie naszych działań tworzymy dokumentację, którą po zakończeniu współpracy

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia