Proszę o kontakt fryzjer dolnyśląsk

Data publikacji: Styczeń 13, 2018
Data modyfikacji: Kwiecień 6, 2018
 • Miejsce: Rynek, dolnyśląsk, Wrocław

Bluesea: dobry design, najlepsze fryzjerstwo.
Prawie trzy lata działalności, trzy renomowane salony, przeszło 8 tys fanów na Facebooku i mnóstwo odważnych planów na przyszłość. Marka Bluesea – podbija Warszawę. Pierwszy salon Bluesea powstał pod koniec 2014 roku w 19. Dzielnicy na warszawskiej Woli. Drugi zadomowił się na Zielonym Żoliborzu w listopadzie zeszłego roku. Trzeci powstał w czerwcu tego roku na Mokotowie. Ale Bluesea nie zwalnia – w planach są już kolejne lokale i nowe projekty. Podstawą sukcesu marki jest udany mariaż designerskich wnętrz, profesjonalnego fryzjerstwa i indywidualnego podejścia zarówno do klientów, jak i do pracowników.

Fryzjerstwo i design
Na czele wyjątkowego zespołu Bluesea stoją założyciele: Tymoteusz Pięta i Joanna Bojanek. To oni reprezentują dwie największe jakości marki. Tymoteusz Pięta to prawdziwy mistrz sztuki fryzjerskiej: jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd i ceniony stylista pokazów mody. Przeszło trzy lata temu połączył siły z Joanną Bojanek, która odpowiada za wnętrze i funkcjonalność salonu oraz jego prężną multidyscyplinarną działalność.
Wysmakowany wystrój salonów Bluesea to jej zasługa. Minimalistyczne, industrialne i niezwykle przestronne wnętrza wyłaniają się zza monumentalnej szklanej witryny. W środku dominuje biel, czerń, beton, i stal, ocieplane przez surowe drewno mebli i ram luster. Designerskie oświetlenie, niesamowite konstrukcje półek czy rzeźbione w stali nożyce – to zaś małe dzieła sztuki.

Barwny zespół
Ten oryginalny duet zgromadził pod egidą Bluesea ludzi podobnych do siebie: niebanalnych, ambitnych i pełnych pasji. Za sukcesem marki stoi bowiem zespół różnorodnych i wyrazistych osobowości. Wśród nich znajdziemy absolwenta najstarszej akademii barberskiej w Londynie z królewskim dyplomem rzemieślniczym na koncie oraz miłośniczkę awangardy i odważnej koloryzacji spod znaku Lady Gagi czy Pink. Lecz także zwolennika lekkości i naturalnych wykończeń, ceniącego styl Natalie Portman; czy rozważną wiolonczelistkę, której motto nieoczekiwanie brzmi „less drama more techno”.
Fuzja ciekawych indywidualności, gustownego designu i profesjonalnego fryzjerstwa szybko poskutkowała drugim miejscem w euro-polska.pl (na skalę stolicy). Sympatię fanów odzwierciedlają popularność Fanpage’a Bluesea czy rewelacyjna średnia ocen w Google (4,7!), a uznanie branży – liczne publikacje w prasie i zaproszenia na prestiżowe pokazy mody. A to dopiero początek działalności marki, która stawia na rozwój nowych miejsc i edukację wschodzących talentów.


Sugerowana Kategoria: Fryzjerstwo Profesjonalne Wrocław

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Manicure hybrydowy
  Manicure hybrydowy
  Usługi - (Wrocław) - Listopad 6, 2017 Proszę o kontakt

  Manicure hybrydowy lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co ważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych)W czym tkwi sekret? Specjalna emalia do wykonywania manicu...

 • Mezoterapia Mikroigłowa
  Mezoterapia Mikroigłowa
  Usługi - (Wrocław) - Listopad 6, 2017 Proszę o kontakt

  Mezoterapia mikroigłowa z użyciem rollera ROLLER- IGŁY MŁODOŚCI: Mezoterapia mikroigłowa przeprowadzana jest w celu odnowy skóry. Mikronakłucia pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży, młodszy wygląd. W trakcie zabiegu włókna...

 • Przedłużanie Rzęs
  Przedłużanie Rzęs
  Usługi - (Wrocław) - Listopad 6, 2017 Proszę o kontakt

  Przedłużanie Rzęs Przedłużanie rzęs z norek syberyjskich: Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Zaprojektowane by pogrubić i przedłużyć naturalne rzęsy. 2 in 1 przedlużanie rzes W zabiegach stosowane...